info
عکس ایستگاه اتوبوس سودان
category

ایستگاه اتوبوس سودان محله سودان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سودان

ایستگاه اتوبوس سودان (ایستگاه اتوبوس) در محله سودان اصفهان و خیابان لاله شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله سودان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نهر شاپسند و همچنین عطاری راسخ، صندوق قرض الحسنه حضرت علی، مجتمع تجاری زیتون، مسجد حمزه سیدالشهداء و داروخانه لاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان

ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله سودان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در لاله شمالی، بین سودان و 15 قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی کوی آراسته را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سودان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سودان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایمان
  بلوار بعثت، بعثت (47)
 • ایستگاه اتوبوس بوستان لاله
  لاله جنوبی، بین شهید رجایی و شهید عربزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سودان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سودان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سودان ندارد.
  neshan logo