info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر و روستا
category

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر و روستا

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ۲۲ بهمن واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تحفه سرای یزد و همچنین کلینیک دامپزشکی مشتاق ، ایران ردیاب، گالری مبل بهار، بانک تجارت و زیگ زاگ کافی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان در شهر اصفهان، محله رکن الدوله و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به 22 بهمن، بین توحید و جوادالائمه بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهر و روستا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  206
  چهارشنبه 29 دی ماه 1400

  فاصله آمدن هر اتوبوس ۱۵ دقیقه می باشد

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر و روستا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
  تونل شهید آقاخانی، بعد از بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر
  هشت بهشت شرقی، بین بزرگمهر و ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و دوازده بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر و روستا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر و روستا ندارد.
  neshan logo