info
عکس ایستگاه اتوبوس فتحنایی
category

ایستگاه اتوبوس فتحنایی (محله شهید اسدی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فتحنایی

ایستگاه اتوبوس فتحنایی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید اسدی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهید اسدی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بوعلی و همچنین فروشگاه تاکسین (شعبه تهران نو / دفتر مرکزی)، پایگاه مرکز سلامت احمدی، سفره خانه سنتی ملک شهریار، محیط سنجش ایمن و گزینش نیروی هوایی ارتش پادگان شهید خضرایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فتحنایی تهران

ایستگاه اتوبوس فتحنایی تهران در شهر تهران، محله شهید اسدی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در دماوند، بین اوحدی و امینی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فتحنایی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهيد مدنی است. همچنین آژانس صفا را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فتحنایی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فتحنایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صفا
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان
  مدنی، بین قاسمی حسینی و اقدامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فتحنایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فتحنایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فتحنایی ندارد.
  neshan logo