info
عکس فروشگاه مواد غذای اسکندری
category

فروشگاه مواد غذای اسکندری محله باغ ملی، اراک

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد غذای اسکندری

فروشگاه مواد غذای اسکندری (فروشگاه مواد غذایی) در محله باغ ملی اراک و بلوار امام خمینی، دو شهید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین باغ ملی، پاساژ اسلامی، فروشگاه لوازم الکترونیکی جام جم، مهمان پذیر توحید و بانک ملت شعبه امیرکبیر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک

فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک در شهر اراک، محله شهدا، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (08632230310) تماس بگیرید. فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهدا به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند خرمای تاپو، فروشگاه برنج و چای کریمی و فروشگاه فرزین قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پوریای ولی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مواد غذای اسکندری اراک دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه مواد غذای اسکندری واقع شده‌اند:

 • خرمای تاپو
  جواد الائمه، ادبجو، جواد فردین پور، بین محدرضا رحمانی و آقا سید مهدی
 • فروشگاه برنج و چای کریمی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بزرگمهر
 • فروشگاه فرزین
  شریعتی، صنوبر
 • گاراژ قهقایی
  جلال آل احمد، خیابان شهدا
 • گاراژ قهقای(حبیب خان)
  جلال آل احمد، خیابان شهدا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سمندری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذای اسکندری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذای اسکندری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذای اسکندری ندارد.
  neshan logo