info
عکس آرایشی گلی
category

آرایشی گلی محله سنبلستان، اصفهان

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
5.0
2 رای

درباره‌ی آرایشی گلی

آرایشی گلی (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله سنبلستان اصفهان و خیابان چهارباغ پایین واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله سنبلستان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند اورژانس بیمارستان امین، حمام تاریخی علی قلی آقا و بازارچه علی قلی آقا و همچنین میدان شهدا، مرکز بهداشت ابن سینا، سرای بدیع، هتل سران و مدرسه امام محمد باقر (ع) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه آرایشی گلی اصفهان

فروشگاه آرایشی گلی اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله سنبلستان و پیدا کنید. فروشگاه آرایشی گلی اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله سنبلستان به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند آرایشی درنیکا، آرایشی بکران و آرایشی ژاو قرار دارند.

چطور به فروشگاه آرایشی گلی اصفهان برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی گلی اصفهان را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس موسوی قرار دارد. ایستگاه مترو تختی هم در نزدیکی فروشگاه آرایشی گلی اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه آرایشی گلی اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه آرایشی گلی اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی گلی واقع شده‌اند:

 • آرایشی درنیکا
  (5.0)
  مسجد سید
 • آرایشی بکران
  (5.0)
  مدرس، بین ابن سینا و میدان شهدا
 • آرایشی ژاو
  (5.0)
  میدان شهدا
 • فروشگاه آرایشی رجاء
  (3.2)
  ابن سینا، بین دردشتی و دردشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝑴𝒐𝒔𝒕𝒂𝒇𝒂 (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ جمعه 18 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی گلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 18 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی گلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی گلی ندارد.
  neshan logo