info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم

ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان حکیم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، موزه عصارخانه شاهی و بازار مسگرها و همچنین رستوران جارچی باشی، مسجد جامع حکیم (جورجیر)، سردر مسجد جامع جورجیر، کافه عتیق الدوله و بازار فرش اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو تختی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم اصفهان

ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم اصفهان در شهر اصفهان، محله بازار و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس حکیم، بین شهید هاشمی و باغ قلندرها است. ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو تختی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس ستاره آسمان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حکیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین هشت بهشت و ژاله
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای شمس آبادی
  شمس آبادی، بین نوبهار و طیب
 • ایستگاه اتوبوس جهان نما
  شمس آبادی، بین کازرونی و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حکیم ندارد.
  neshan logo