info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین محله درب کوشک، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین

ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله درب کوشک اصفهان و خیابان چهارباغ پایین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله درب کوشک اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین شادی‌ها، چهارباغ عباسی، موزه تاریخ طبیعی و حیات وحش اصفهان و مرکز خرید ارگ جهان نما و همچنین بریانی شاد، مسجد باب الرحمه، مجسمه چوگان، پارس مموری و ایستگاه مترو امام حسین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین اصفهان، شهر اصفهان، محله درب کوشک است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به چهارباغ پایین، بین بازارچه حاج محمد علی 2 و میدان امام حسین بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تختی است. آژانس تاکسی تلفنی ممتاز هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ گلدسته
  پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خورشید
  استانداری، بین هشت بهشت و ژاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو امام حسین ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، چهارباغ پایین، بین بازارچه حاج محمد علی 2 و میدان امام حسین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo