info
عکس ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر
category

ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر

ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان عبدالرزاق واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای اسلامی و بازار سرای هندوها و همچنین تابلوساز حاجی‌پور، مرکز تحقیقات رایانه ای قائمیه اصفهان، آتلیه نفس، مسجد حاج محمد جعفر آباده ای و فروشگاه گز کرمانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر اصفهان

ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر اصفهان در شهر اصفهان، محله شهشهان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در عبدالرزاق، بین حاج محمد جعفر و شهید بنی لوحی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تختی قرار دارد. تاکسی سرویس ستاره آسمان هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حاج محمد جعفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهدا
  شهید فروغی، بین آیت الله بید آبادی و آب پخشگان
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه شکر شکن
  احمد آباد، بین توحید و یزدخواستی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حاج محمد جعفر ندارد.
  neshan logo