info
عکس ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
category

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان محله شهرک فاضل، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک فاضل اصفهان و خیابان همدانیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک فاضل اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین مسجد محمدیه، پمپ گاز CNG همدانیان، بازار روز کوثر 5، مرکز معاینه فنی خودروهای سبک همدانیان و گیم نت پیکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان

در شهر اصفهان، محله شهرک فاضل ، ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس همدانیان، بین محمدی و توحید است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی جی تاکسی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چشمه باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  شهید رجایی، باهنر
 • ایستگاه اتوبوس باغ کاشفی
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پیروزی
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و دوازده بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 27 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 27 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان ندارد.
  neshan logo