عکس ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، همدانیان، بین محمدی و توحید

موقعیت ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان همدانیان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین بازار روز کوثر 5، پمپ گاز CNG همدانیان، مرکز معاینه فنی خودروهای سبک همدانیان، مسجد محمدیه و گیم نت پیکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان

در شهر اصفهان، خیابان همدانیان، ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس همدانیان، بین محمدی و توحید است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی هدیه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، همدانیان، بین محمدی و توحید


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چشمه باقرخان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد رجايي
  شهید رجایی، باهنر
 • ایستگاه اتوبوس باغ کاشفي
  نیرو، آزادی، سه راه کلمان، کلمان
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه پيروزي
  هشت بهشت شرقی، بین صیاد شیرازی و دوازده بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان ندارد.
  neshan logo