info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت محله حافظیه، شیراز

درباره‌ی بانک ملت

بانک ملت (بانک) در محله حافظیه شیراز و خیابان گلستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب، باغ جهان نما و عمارت کوشک و همچنین آرامگاه حافظ شیرازی، دانشگاه هنر شیراز، خونه حافظ، مجموعه غذایی چهل مقام و کارگاه نمایشگاه صنایع دستی حافظیه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شیراز

بانک ملت شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله حافظیه پیدا کنید. از بانک‌های خوب محله حافظیه می‌توان به بانک ملت شیراز اشاره کرد. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه شعبه خیابان تختی شیراز، بانک صادرات ایران و بانک سپه شعبه حافظ شیرازی هم قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت شیراز برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به بانک ملت شیراز ایستگاه اتوبوس ابوالکلام می‌باشد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملت شیراز را ببینید. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک سپه شعبه خیابان تختی شیراز
  پیشرو، تختي 19، تختی، بین تختي 22 و مولی الموحدین
 • بانک صادرات ایران
  هجرت، فردوسی، تختی
 • بانک سپه شعبه حافظ شیرازی
  بلوار گلستان، بین استاد شهریار و گلستان 4
 • پست بانک
  بلوار گلستان، معزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط golpa (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
  neshan logo