info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران
category

ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران

ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان آبشار اول واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه هنرمندان و همچنین مدیریت حج و زیارت استان اصفهان، آموزشگاه تکین، دفتر پتروشیمی رجال، مرکز فرهنگی تخصصی خانواده و دبیرستان پارسه نو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران اصفهان

در شهر اصفهان، محله گبرآباد ، ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران اصفهان قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آبشار اول بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی دنا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان ایثارگران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حضرت قائم
  امام سجاد، تقاطع حضرت قائم
 • ایستگاه اتوبوس شهید زلالی
  ابوالحسن اصفهانی، بین جلالی و زلالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران ندارد.
  neshan logo