info
عکس باشگاه یامی فیت
category

باشگاه یامی فیت محله ایران، تهران

سالن و مجموعه ورزشی

درباره‌ی باشگاه یامی فیت

باشگاه یامی فیت (سالن و مجموعه ورزشی) در محله ایران تهران و خیابان رحیمی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، مسجد علی ابن موسی الرضا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن و آموزش و پرورش منطقه 12 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه یامی فیت واقع شده‌اند:

 • مجموعه ورزشی غدیر
  مجاهدین اسلام، آجانلو، گل محمدی، بین ندایی پور و زاده دادرس
 • مجتمع ورزشی
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • آکادمی فوتبال پارس
  صمدی، بهبود
 • باشگاه ایران فیت
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین سرو و شهبازی
 • باشگاه ورزشی
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین سرو و شهبازی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید بامداد (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه یامی فیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه یامی فیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه یامی فیت ندارد.
  neshan logo