عکس ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی، بین عدل و خط ویژه

موقعیت ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین پایگاه تجمیعی پارک ترافیک، فروشگاه زنجیره ای شهروند، رستوران دیس، فست فود هایدا و مسجد امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی

ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله پونک بلوار میرزا بابایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی، بین عدل و خط ویژه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس امامزاده را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی، بین عدل و خط ویژه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان جنوبی واقع شده‌اند:

  • ایستگاه اتوبوس یاس دو
    بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بعد از مروی
  • ایستگاه اتوبوس آبشناسان
    بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین بیست و یکم و پونک
  • ایستگاه اتوبوس گل تپه
    بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل
  • ایستگاه اتوبوس کوثر
    بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، بین صدرا و کوثر
  • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

    حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

    آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
    کاربر گرامی،
    اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی ندارد.
    neshan logo