info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان لادن
category

ایستگاه اتوبوس خیابان لادن محله منطقه 6، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان لادن

ایستگاه اتوبوس خیابان لادن (ایستگاه اتوبوس) در محله منطقه 6 اراک و خیابان میخک واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله منطقه 6 اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین دانشگاه آزاد، منطقه ۶، هنرستان دخترانه سما و سوپر یاسین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان لادن اراک

ایستگاه اتوبوس خیابان لادن اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهر صنعتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میخک، بین پارکینگ گمرک و پارکینگ 8 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس خیابان لادن اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلان Milan Taxi Service قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیابان لادن اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان لادن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان دخترانه مهدیه
  وحدت اسلامی، بعد از غدیر
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، بین امامت و ولایت
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع الماس
  بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان برگشت
  بلوار شهید شیرودی، آقاخانی، بهداری، بین میدان پزشک و حسین ساعت
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان لادن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان لادن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان لادن ندارد.
  neshan logo