info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی محله کوهسار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوهسار تهران و خیابان چمن آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد تهران شمال، ورودی پارکینگ واحد خواهران دانشگاه آزاد تهران شمال حکیمیه، گل خانه آیت، مدرسه دخترانه شهید بهشتی و نانوایی بربری سنتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران در شهر تهران، محله کوهسار و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در چمن آرا، بعد از سروستان یکم واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  اتوبوس نمیاد این ایستگاه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوراهی رهبر
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه خواجه نصیر
  زین الدین، دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  چمن آرا، شهرک دانشگاه امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس بوستان آلاله
  زین الدین، زهدی، بین کیهان و آرمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohikashi021 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo