info
عکس فروشگاه دیدبان برتر
category

فروشگاه دیدبان برتر محله سراب، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه دیدبان برتر

فروشگاه دیدبان برتر (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سراب مشهد و خیابان سعدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، پاژ کامپیوتر، مجتمع نان بخارپز دانشگاه، نیاکان رایانه توس و دنیای سی دی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه دیدبان برتر مشهد

آدرس فروشگاه دیدبان برتر مشهد، شهر مشهد، محله سراب و است. شماره تلفن این فروشگاه 05132281332 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه دیدبان برتر مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله سراب به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به المنت صنعت نوین، صنعت برق کلور و پرشین صنعت اشاره کرد.

چطور به فروشگاه دیدبان برتر مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دیدبان برتر مشهد مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس آخوند خراسانی 20 قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه دیدبان برتر مشهد ایستگاه مترو سعدی نیز قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه دیدبان برتر مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه دیدبان برتر مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فروشگاه دیدبان برتر واقع شده‌اند:

 • المنت صنعت نوین
 • صنعت برق کلور
  مطهری جنوبی، کاشف
 • پرشین صنعت
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنائی 14
 • بازرگانی البرز
  شهید دیالمه، آخوند خراسانی، بین میدان گنبد سبز و آخوند خراسانی 12
 • مرکز خدمات دم باریک
  بلوار امام خمینی، آخوند خراسانی 19
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط zeynab (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه دیدبان برتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه دیدبان برتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه دیدبان برتر ندارد.
  neshan logo