info
عکس بازارچه خاناتعکس بازارچه خانات
category

بازارچه خانات (محله شهید هرندی، تهران)

بازار و مرکز خرید

درباره‌ی بازارچه خانات

بازارچه خانات (بازار و مرکز خرید) در محله شهید هرندی تهران و خیابان صاحب جمع، بازارچه هرندی واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و پنج بازار و مرکز خرید در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)، آجیل و خشکبار فصیحی، بازار امین السلطان، میدان امین السلطان و سر قبر آقا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه خانات واقع شده‌اند:

 • سرای احسان ۱
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، حمام چال، بین ماهرویان و زیبا
 • شیک سون
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • بازار مسجد جامه
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بین الحرمین، بازار مسجد جامع، بین بازار نوروز خان و بازار کویتیها
 • پاساژ شمس تبریزی
  بازار مسجد جامع، تقاطع بازار مسگرها
 • پاساژ پارسین ورودی چهارم
  ناظم زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نشان نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه خانات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد بازارچه خانات

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Tony Montana
   شنبه 26 فروردین ماه 1402

   ظاهرا قبلا کاروانسرا بوده است

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه خانات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه خانات ندارد.
  neshan logo