info
عکس ایستگاه اتوبوس زاهدی
category

ایستگاه اتوبوس زاهدی محله شهید رجایی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس زاهدی

ایستگاه اتوبوس زاهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید رجایی تهران و خیابان وحدت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهید رجایی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه شهدا و پاساژ وحدت و همچنین شیرینی مادر اصلی، پارچه مبلی وحدت، میدان رجائی (زاهدی)، رستوران شب های تهران و بازار مبل شهرک ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس زاهدی تهران

ایستگاه اتوبوس زاهدی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهید رجایی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در وحدت قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس زاهدی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی نگین تاکسی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس زاهدی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده زاهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اسماعیل آباد
  بزرگراه آزادگان، عمرانی
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه آیت الله سعیدی، نامدار، مهر
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگسرای شیرودی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، پژاند، شیرودی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  45 متری بهار
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، بین شریعتی و رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 29 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس زاهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 29 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس زاهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس زاهدی ندارد.
  neshan logo