info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید زرندی
category

ایستگاه اتوبوس شهید زرندی محله جهاد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید زرندی

ایستگاه اتوبوس شهید زرندی (ایستگاه اتوبوس) در محله جهاد تهران و خیابان جهان آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد خلیل الرحمن، شرکت دکومد، پارک قزل قلعه، فروشگاه سلامت محور افشار (سلامتیمون) و زیماپت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید زرندی تهران

در شهر تهران، محله جهاد ، ایستگاه اتوبوس شهید زرندی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید گمنام، جهان آرا، بین یزدانی و 13/3 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهید زرندی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید زرندی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید زرندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاج
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و هشت بهشت
 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس چهارم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و هشتم و بیست و ششم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید زرندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید زرندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید زرندی ندارد.
  neshan logo