info
عکس سوپر رضا
category

سوپر رضا محله زکریا، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر رضا

سوپر رضا (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله زکریا مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام علی (ع)، نان دهاتی ، فست فود،ساندویچ هاتلند، هایپر آبشار و کافه تهی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر رضا واقع شده‌اند:

 • هایپر تخفیف نیاوران
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین رادان 17 و میدان سرافرازان
 • سوپر مارکت
  بلوار نماز، نماز 15، بین رادان9 و رادان11
 • ریحان مارکت
  بلوار نماز، نماز 17، بین آرمان7 و 9
 • سوپرمارکت
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، برادران خسروی5 - شهید خاکپور، خاکپور 6
 • هایپرمارکت تخفیفات
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، خسروی 3، خاکپور 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر رضا ندارد.
  neshan logo