info
عکس مجموعه ورزشی شکوفه
category

مجموعه ورزشی شکوفه محله شکوفه، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه ورزشی شکوفه

مجموعه ورزشی شکوفه (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شکوفه تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجموعه ورزشی در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، خشکبار محسن، شرکت برق منطقه ای تهران بزرگ، حسینیه شهید حاج همت و پمپ بنزین شهدا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده مجموعه ورزشی شکوفه واقع شده‌اند:

 • باشگاه ایران فیت
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین سرو و شهبازی
 • باشگاه ورزشی
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین سرو و شهبازی
 • باشگاه یامی فیت
  مجاهدین اسلام، رحیمی
 • باشگاه ورزشی بهاران
  (5.0)
  امیرکبیر، 17 شهریور، قانع
 • آکادمی فوتبال پارس
  (5.0)
  صمدی، بهبود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه ورزشی شکوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه ورزشی شکوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه ورزشی شکوفه ندارد.
  neshan logo