info
عکس ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
category

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی (ایستگاه اتوبوس) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله آزمایشگاه مرکزی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء (ص)، سونوگرافی دکتر عقیلی، دکتر علیرضا پور اغنیایی متخصص جراحی مغز و اعصاب، بیمه ایران و آزمایشگاه پارس یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی یزد

ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله خرمشاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی، بین گلچین و زمانی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزمایشگاه مرکزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دروازه قصاب
  دهم فروردین، بین دروازه قصاب ها و دهم فروردین 5
 • ایستگاه اتوبوس جامعه نابینا
  شهید صدوقی شمالی، بین صدوقی 41 و 43
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بلوار مطهری، بین حریری و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس کلنیک هراتی
  فرخی، بین گل و آیت الله غفاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی ندارد.
  neshan logo