info
عکس فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد
category

فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد

فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله شهرک مهرآباد مشهد و بزرگراه بابانظر، مهرآباد، مهرآباد 13، بین مطهر 3 و 5 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر حسین زاده، کافی نت ضریح آفتاب، مطب دکتر شاه عالمی، مجتمع مسجد و مهدیه مهرآباد و املاک لطفی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد

فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد و پیدا کنید. فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک مهر آباد به شمار می‌رود. فروشگاه شهرما از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابراهیم آباد قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مجیدی
  سه شنبه 14 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه شلوغی ولی کامل. تو اف برید خرید قیمت جنسهاش مناسب. در تابستان تهویه مناسبی ندارد


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شهرما
  (4.9)
  بلوار حر، شهید کارگر راضی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط توس (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد ندارد.
  neshan logo