عکس ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد

موقعیت ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهرآباد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه زنجیره ای شهرما شعبه مهرآباد، داروخانه شبانه روزی دکتر حسین زاده، پایگاه مرکز بهداشت حضرت خدیجه (مهرآباد)، مجتمع مسجد و مهدیه مهرآباد و مطب دکتر شاه عالمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8

ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهرک مهرآباد خیابان مهرآباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بابانظر، مهرآباد واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلاد نور واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه بابانظر، مهرآباد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهر آباد 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهدای تاکسیرانی
  بلوار شهید عباسپور، بلوار شهدای تاکسیرانی، بین شهدای تاکسیرانی1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس شهید کارگر راضی 6
  بلوار حر، شهید کارگر راضی، بین کارگر 6 و 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید مفتح 47
  بلوار مفتح، بعد از مفتح 47
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مهر حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهر آباد 8 ندارد.
  neshan logo