info
عکس ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی
category

ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی محله نیکنام، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی

ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله نیکنام تهران و کنارگذر بزرگراه امام علی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله نیکنام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مردم و پاساژکیش و همچنین مسجد امیرالمومنین (ع)، فست فود ۲۴، دبیرستان و دبستان سیدین، بیمارستان خیریه مکتب الزهرا (س) و زورخانه قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی تهران، شهر تهران، محله نیکنام است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام علی، بین کرمان و کارن است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار گرفته است. همچنین آژانس میلاد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کرمان شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  امام علی، پل پیروزی
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین ملکی و باقری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پیچک
  پیروزی، بعد از پیچک
 • ایستگاه اتوبوس شاهین
  بزرگراه محلاتی، بعد از ارجمندی راد
 • ایستگاه اتوبوس فارابی
  پیروزی، بین بسطامی و اشارات
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کرمان شرقی ندارد.
  neshan logo