info
عکس ایستگاه اتوبوس دیلمان
category

ایستگاه اتوبوس دیلمان محله دیلمان، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دیلمان

ایستگاه اتوبوس دیلمان (ایستگاه اتوبوس) در محله دیلمان ری و بزرگراه شهید کریمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری و مسکونی نگین راگا و همچنین کلینیک دامپزشکی رازی، مسجد جامع منصوریه، پارسیان تیونینگ رول، آموزش خصوصی فیلمسازی سلامت و مکانیکی و تعویض لنت حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دیلمان ری

ایستگاه اتوبوس دیلمان ری را می‌توانید در شهر ری، محله دیلمان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید کریمی، بین عباسی و خط ویژه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس دیلمان ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی منزلت را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دیلمان ری و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دیلمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امام رضا
  فدائیان اسلام، غیبی، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  امام حسین، سالاری
 • ایستگاه اتوبوس ابن بابویه
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • ایستگاه اتوبوس جانبازان
  فدائیان اسلام، بین اسماعیل آبادی و شهید علی صفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دیلمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دیلمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دیلمان ندارد.
  neshan logo