info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید

ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان هشت بهشت شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی گل و گیاه شهرداری اصفهان (همدانیان) و همچنین جان اسنک، مجتمع تجاری مروارید، فروشگاه آژند رایانه، لبنیات ناب گلپایگان و نمایندگی وینکا مانیتور WINCA قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان

ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله رکن الدوله شرقی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی اتحاد کوثر سپاهان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تالار شهروند
  جی غربی
 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  علامه امینی شرقی، بعد از فردوس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید ندارد.
  neshan logo