info
عکس ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو
category

ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو محله خانی آباد جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو

ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد جنوبی تهران و خیابان بهشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ آهن تهران (آهن مکان) و همچنین پارک بهشت، قهوه خانه حاج علی، نمایندگی مرکزی کلاچ اتوماتیک برقی اتاکو ، کتابخانه عمومی خلیج فارس و سه شنبه بازار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو تهران

ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله خانی آباد جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آزادگان، میثاق، بهشت، بین حقی و هفتاد و نهم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پویا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 11 خرداد ماه 1402

  عالی.


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانی آباد نو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال انقلاب
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال فیاض بخش
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس پایانه وصال مترو علی آباد
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال، وصال یکم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک وصال تخلیه
  بزرگراه آزادگان، یاس، وصال
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانی آباد نو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آزادگان، میثاق، بهشت، بین حقی و هفتاد و نهم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo