info
عکس باشگاه ایران فیت
category

باشگاه ایران فیت محله دروازه شمیران، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ایران فیت

باشگاه ایران فیت (سالن و مجموعه ورزشی) در محله دروازه شمیران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این مجتمع یکی از شش مجموعه ورزشی در محله دروازه شمیران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین فروشگاه شهروند 17 شهریور، فلافل بیروت، حسینیه محلاتیها، فروشگاه لوازم یدکی طباطبائی و دکتر مهرنوش مغربی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو میدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه ایران فیت واقع شده‌اند:

 • مجتمع ورزشی
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • آکادمی فوتبال پارس
  صمدی، بهبود
 • باشگاه یامی فیت
  مجاهدین اسلام، رحیمی
 • مجموعه ورزشی شکوفه
  پیروزی
 • باشگاه ورزشی
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین سرو و شهبازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جی جی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ایران فیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ایران فیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ایران فیت ندارد.
  neshan logo