info
عکس مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی
category

مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی محله دانشگاه تهران، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
5.0
1 رای

درباره‌ی مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی

مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان بزرگمهر واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از شش تفریح و سرگرمی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین کافه ریچارد، خانه سخت افزار، بینا اپتیک، دانشگاه هنر و سرفیس ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو تئاتر شهر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی واقع شده‌اند:

 • مرکز بازی بینگو
  (5.0)
  ولیعصر، بزرگمهر، بین فلسطین و سرپرست
 • گیم نت کرگدن
  (3.5)
  حافظ، بین البرز 1 و انقلاب اسلامی
 • گیم نت مانیا
  (4.0)
  ولیعصر، بین خط ویژه و بالاور
 • گیم نت کاپیتان
  (3.5)
  ولیعصر، بین خط ویژه و بالاور
 • گیم نت پارسیان
  (5.0)
  انقلاب اسلامی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 14 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 14 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خدمات تفریحی اسکای بوی ندارد.
  neshan logo