info
عکس مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی
category

مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی اصفهان

درباره‌ی مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی

مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی (مطب پزشک) در اصفهان و خیابان هشت بهشت غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین رستوران بزرگمهر، دندان پزشکی هشت بهشت، هشت بهشت، دکتر زهرا صابری و فیزیوتراپی ایرانیان قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی واقع شده‌اند:

 • دکترمهین هاشم پور
  بزرگمهر، بین محسن غرضی و پرنیا
 • دکتر اعظم خورشیدی
  حمزه اصفهانی شمالی، کوی مطهری
 • مطب دکتر نیلی
  لاهور، پرویز
 • دکتر محمد علی سبحانی
  بزرگمهر، پرنیا
 • مطب خانم دکتر کاویانی
  بزرگمهر، فرهنگیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر علیرضا قیومی متخصص طب سنتی ایرانی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خیابان بزرگمهر، چهار راه هشت بهشت، ابتدای خیابان هشت بهشت غربی، ساختمان فدک، طبقه پنجم، واحد504
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo