info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی
category

ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی محله ستار، خوراسگان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی

ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی (ایستگاه اتوبوس) در محله ستار خوراسگان و خیابان جی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله ستار خوراسگان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فردوس و پاساژ سعدی و همچنین پست خوراسگان، رستوران سلامت، غذای بیرون بر پسران، تجهیزات پزشکی مهرخ و فروشگاه پسر بابا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی خوراسگان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر خوراسگان، ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی خوراسگان است که در محله ستار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی شرقی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی خوراسگان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف خوراسگان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس مدارس شایستگان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی خوراسگان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه حیدربیگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فردوس
  مقداد، بین فردوسی و سلمان فارسی
 • ایستگاه اتوبوس ماه سلطان
  سلمان، بین شبنم و نسیم
 • ایستگاه اتوبوس کوچه مهرگان
  معراج، بین مهرگان و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه حیدربیگی ندارد.
  neshan logo