info
عکس ایستگاه اتوبوس بلال
category

ایستگاه اتوبوس بلال محله چشمه باقرخان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلال

ایستگاه اتوبوس بلال (ایستگاه اتوبوس) در محله چشمه باقرخان اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله چشمه باقرخان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین فیزیوتراپی باران، رستوران دمپخت، کاردرمانی، گفتاردرمانی و توانبخشی توان افزا، نمایندگی محصولات خانگی اسنوا ، دوو و شرکت دادآتش سپاهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان

ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان در شهر اصفهان، محله چشمه باقرخان و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس لاهور، بین مبارزان و رضا رضائیان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بلال اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، 12 متری سجاد، گلستان
 • ایستگاه اتوبوس میدان احمد آباد
  احمد آباد، بین شهید اصفهانی و خشوعی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلال ندارد.
  neshan logo