info
عکس آنتیک موبایل
category

آنتیک موبایل محله باغ تخت، شیراز

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آنتیک موبایل

آنتیک موبایل (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله باغ تخت شیراز و بلوار آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر میر حسینی و بازارچه بهشت و همچنین خشکبار یکتا شیراز، شاورما دمشق، فروشگاه افق کوروش، کتابخانه رییسی و دکتر صمیمی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آنتیک موبایل شیراز

فروشگاه آنتیک موبایل شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله باغ تخت و پیدا کنید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 07132292482 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه آنتیک موبایل شیراز یکی از فروشگاه‌های خوب محله باغ تخت به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه اقای موبایل، موبایل و کافی نت پارس و خدمات فروش ایرانسل در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه آنتیک موبایل شیراز برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آنتیک موبایل شیراز می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شهید عمادی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه آنتیک موبایل شیراز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه آنتیک موبایل شیراز را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده آنتیک موبایل واقع شده‌اند:

 • فروشگاه اقای موبایل
  بلوار آزادی، حر
 • موبایل و کافی نت پارس
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • خدمات فروش ایرانسل
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • موبایلکده شیراز
  بلوار قدس، بین آزادی 3 و میدان قائم
 • موبایل یوفون
  بلوار آزادی، بین میدان قائم و آزادی 4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آنتیک موبایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آنتیک موبایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آنتیک موبایل ندارد.
  neshan logo