info
عکس ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان
category

ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان سنندج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان

ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان (ایستگاه اتوبوس) در سنندج و بلوار کردستان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ نادری و همچنین کلیسای سنندج، مرکز خدمات ایرانسل، مدرسه راه دانش . ستاد اسکان فرهنگیان ناحیه ۱ سنندج، ستاد اسکان ناحیه یک و غذای آماده میزبان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان سنندج

آدرس ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان سنندج، شهر سنندج، محله فلسطین است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار کردستان، بعد از سرچشمه 3 واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان سنندج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف سنندج بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تمدن قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان سنندج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بلوار کردستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبیدر / صفری
  آبیدر / صفری، بین میدان آزادی/ اقبال و کوچه ژاله
 • ایستگاه اتوبوس چهارباغ
  خیابان چهارباغ، کوچه یاور، بین فروهر و کوچه بغدادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بلوار کردستان ندارد.
  neshan logo