عکس بانک ملت
category

بانک ملت (محله کمپلو جنوبی، اهواز)

بانک
4.0
2 رای
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، انقلاب، نرسیده به باهنر

موقعیت بانک ملت در محله کمپلو جنوبی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بانک ملت (بانک) در محله کمپلو جنوبی اهواز و خیابان انقلاب واقع شده است. این مکان یکی از بیست و سه بانک در محله کمپلو جنوبی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان علامه کرمی و IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ و همچنین بانک کشاورزی، پایانه مسافربری سیاحت، شرکت بیمه آسیا اداره خسارت، نمایندگی ایرانخودرو تضامن رستگار و فرزندان و باتری فروشی پیرزاده قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، انقلاب، نرسیده به باهنر

وب‌سایت رسمی: bankmellat.ir


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک کشاورزی
  (3.0)
  میدان انقلاب
 • بانک صادرات شعبه بنی هاشم
  (4.0)
  بشارت، زینب(شهرزاد)، خشایار
 • بانک ملی
  (3.7)
  بشارت، زینب(شهرزاد)، خشایار
 • بانک تجارت
  (1.0)
  بشارت، زینب(شهرزاد)، خشایار
 • بانک تجارت شعبه جهان آرا
  (4.0)
  بلوار هاشمی نژاد، بین میدان انقلاب و بلوار حمیدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط pari_ghrb (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت اهواز ندارد.