عکس داروخانه معاصر
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه معاصر (محله فاطمی، تهران)

داروخانه
4.9
7 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر، بین اکبری و فکوری

موقعیت داروخانه معاصر در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

داروخانه معاصر (داروخانه) در محله فاطمی تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این مکان یکی از بیست و چهار داروخانه در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز قلب تهران، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، پمپ بنزین، آزمایشگاه تشخیص پزشکی بهار، رستوران سیمرغ و مرکز روماتیسم ایران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر، بین اکبری و فکوری

تلفن تماس: 02188998035

وب‌سایت رسمی: dunro.com


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه معاصر واقع شده‌اند:

 • داروخانه فرهمند
  بلوار کشاورز، بین حمصیان و جمالزاده
 • داروخانه دکتر عنابی
  بلوار کشاورز، بین گلریز و کارگر
 • داروخانه کوروش
  دکتر احمدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط برومند (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه معاصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه معاصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه معاصر ندارد.
  neshan logo