عکس ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب (محله کشاورز غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، دکتر قریب

موقعیت ایستگاه اتوبوس دکتر قریب در محله کشاورز غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دکتر قریب (ایستگاه اتوبوس) در محله کشاورز غربی تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و خانه موزه دکتر شریعتی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کنسول کلینیک، داروخانه شبانه روزی فارابی، مطب دکتر مهرداد صالحی فوق تخصص جراحی قلب و عروق و سفره خانه سنتی عود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دکتر قریب

آدرس ایستگاه اتوبوس دکتر قریب، شهر تهران، محله کشاورز غربی خیابان دکتر قریب است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، باقرخان، دکتر قریب قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دکتر قریب عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو کارگر است. آژانس میهن تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دکتر قریب و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، باقرخان، دکتر قریب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دکتر قریب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فرصت
  کارگر شمالی، بین براون و فروزانفر
 • ایستگاه اتوبوس پایانه انقلاب کوی نصر
  آزادی، نوفَلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دکتر قریب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دکتر قریب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دکتر قریب ندارد.
  neshan logo