عکس پایانه مسافربری سیاحت
category

پایانه مسافربری سیاحت (محله کمپلو شمالی، اهواز)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، بهاران

موقعیت پایانه مسافربری سیاحت در محله کمپلو شمالی اهواز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه مسافربری سیاحت (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله کمپلو شمالی اهواز و خیابان بهاران واقع شده است. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله کمپلو شمالی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان علامه کرمی و IRAN TURBOCHARGE ایران توربوشارژ و همچنین جایگاه گاز CNG، شرکت مسافربری سیروسفر اهواز، بانک ملت، نمایندگی ایرانخودرو تضامن رستگار و فرزندان و خودپرداز بانک ملت قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، بهاران


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه مسافربری سیاحت واقع شده‌اند:

 • پایانه سوسنگرد و حمیدیه
  بلوار حمیدیه، بین بلوار هاشمی نژاد و 30 متری آرد
 • پایانه مسافربری سیاحت
  اهواز- شوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hosein (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 13 مرداد ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه مسافربری سیاحت اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 مرداد ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پایانه مسافربری سیاحت

  • avatar
   سلطان جاده (شهریار سطح ۸) چهارشنبه 31 فروردین ماه 1401

   همیشه ماشین داره

   4
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه مسافربری سیاحت اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه مسافربری سیاحت اهواز ندارد.