info
عکس سیستم محمدی
category

سیستم محمدی اراک

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سیستم محمدی

سیستم محمدی (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در اراک و بلوار امام خمینی، حاج رییس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین پاساژ طلا، رستوران سمیعی، سرویس ADSL مخابرات اراک، لابراتوار چاپ عکس پدیده و فروشگاه رایانک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سیستم محمدی اراک

فروشگاه سیستم محمدی اراک در شهر اراک، محله شهدا و قرار دارد. فروشگاه سیستم محمدی اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله شهدا است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند رایانه نگار مهاجر، استاد رایانه - لوح رنگین و کامپیوتر گاندی قرار دارند.

چطور به فروشگاه سیستم محمدی اراک برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سیستم محمدی اراک می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ابتدای رنگرزها قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه سیستم محمدی اراک مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه سیستم محمدی اراک را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده سیستم محمدی واقع شده‌اند:

 • رایانه نگار مهاجر
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین جواد فردین پور و محمود معین‌الاسلام
 • استاد رایانه - لوح رنگین
  بلوار امام خمینی، الکه، بین باستان 3 و اخوان فرد
 • کامپیوتر گاندی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • ماشین های اداری سعید
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • مرکز تعمیرات ماشین های اداری آفتاب
  (1.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سیستم محمدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سیستم محمدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سیستم محمدی ندارد.
  neshan logo