info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی
category

ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی محله بوزان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی

ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی (ایستگاه اتوبوس) در محله بوزان اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بوزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی باب اسفنجی و مرکز دریافت اجناس و همچنین مرکز بولینگ جی، کانون زبان ایران مرکز سروش، شرکت صنایع سرد سبوح، مجتمع فرهنگی وتالار شهروند و هنرستان شهید خوانساری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی اصفهان، شهر اصفهان، محله بوزان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی است. ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی جی تاکسی قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  m.r.y45
  شنبه 04 تیر ماه 1401

  عالی وبی نظیر.اتوبوسهای این متطقه سروقت میاد ومیره.رانندهاهم اخلاق خوب وتحویل گیرنده

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید آقابابایی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قوامین
  پروین اعتصامی، بین فرح 1 و آریا 3
 • ایستگاه اتوبوس همدانیان
  همدانیان، هشت بهشت شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مروارید
  هشت بهشت شرقی، بین مروارید و وحدت
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  جی غربی، بین لاهور و هفت تیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید آقابابایی ندارد.
  neshan logo