info
عکس ایستگاه اتوبوس محله مارچين
category

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محله مارچين

موقعیت ایستگاه اتوبوس محله مارچين اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس محله مارچين (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کولر ماشین همافران، ارزیابی تخصصی خسارت اتومبیل بیمه دانا، داروخانه دامپزشکی مزرعه، رستوران ریمون و فروشگاه البرز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچين

ایستگاه اتوبوس محله مارچين یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان کنارگذر امام خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس محله مارچين عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس انصار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچين و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله مارچين واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهيد اعتصامي
  امام رضا، بعد از کاتب اصفهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله مارچين اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله مارچين در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله مارچين ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo