info
عکس ایستگاه اتوبوس محله مارچین
category

ایستگاه اتوبوس محله مارچین محله بابوکان جنوبی، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محله مارچین

ایستگاه اتوبوس محله مارچین (ایستگاه اتوبوس) در محله بابوکان جنوبی اصفهان و خیابان کنارگذر امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله بابوکان جنوبی اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی تویوتا قناد، داروخانه دامپزشکی مزرعه، رستوران ریمون، فروشگاه البرز و الکترومبیل (ترکیان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچین اصفهان

ایستگاه اتوبوس محله مارچین اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله بابوکان جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین شهدای بابوکان و میلاد قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اصفهان، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس محله مارچین اصفهان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو قدس در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس انصار را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس محله مارچین اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محله مارچین واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محله مارچین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محله مارچین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محله مارچین ندارد.
neshan logo