info
عکس بازارچه هرندی
category

بازارچه هرندی محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی بازارچه هرندی

بازارچه هرندی (بازار و مرکز خرید) در محله شهید هرندی تهران و خیابان بازارچه هرندی واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و پنج بازار و مرکز خرید در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبر آبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین میدان امین السلطان، فروشگاه قائم (بورس لوازم اشپزخانه)، آجیل و خشکبار فصیحی، مسجد مهدویه و سر قبر آقا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مراکز خرید خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد بازارچه هرندی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  آریا
  یکشنبه 06 خرداد ماه 1403

  شیک و لاکچری و تمیز


سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه هرندی واقع شده‌اند:

 • پاساژ زردوز
  مصطفی خمینی، 15 خرداد، آهنگران، مسجد جامع، بین اول و بازار صندوق سازها
 • بازار مسجد جامع
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بین الحرمین، بازار مسجد جامع، بین بازار نوروز خان و بازار کویتیها
 • مرکز خرید ایرانیان
  فدائیان اسلام، صابونیان
 • چارسوق بزرگ
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بازار کویتیها، بازار مسجد جامع
 • شیک سون
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه هرندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه هرندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه هرندی ندارد.
  neshan logo