info
عکس بازارچه هرندی
category

بازارچه هرندی (محله شهید هرندی، تهران)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازارچه هرندی

بازارچه هرندی (بازار و مرکز خرید) در محله شهید هرندی تهران و خیابان بازارچه هرندی واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و پنج بازار و مرکز خرید در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین آجیل و خشکبار فصیحی، میدان امین السلطان، سر قبر آقا، فروشگاه قائم (بورس لوازم اشپزخانه) و بذر فروشی هاشمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازارچه هرندی واقع شده‌اند:

 • بازار مسجد جامه
  ناصرخسرو، 15 خرداد، بین الحرمین، بازار مسجد جامع، بین بازار نوروز خان و بازار کویتیها
 • پاساژ شمس تبریزی
  بازار مسجد جامع، تقاطع بازار مسگرها
 • شیک سون
  خیام، آل یاسین، بازار عباس آباد، مهدوی، بین تهرانچی و زنبورکچی
 • مجتمع نور
  شوش، دشتبان زاده
 • پاساژ پارسین ورودی چهارم
  ناظم زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازارچه هرندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازارچه هرندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازارچه هرندی ندارد.
  neshan logo