عکس ماهی ومیگی دریا
category

ماهی ومیگی دریا (محله پاسداران، شیراز)

فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، نرسیده به 48

موقعیت ماهی ومیگی دریا در محله پاسداران شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ماهی ومیگی دریا (فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی) در محله پاسداران شیراز و بلوار پاسداران واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه فرآورده‌های گوشتی و پروتئینی در محله پاسداران شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نی نی بامزه و همچنین شب چره، نان فانتزی نانک، کلینیک دندانپزشکی عاج، آرتین گالری و بانک پاسارگاد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار پاسداران، نرسیده به 48


سایر فروشگاه‌های فرآورده‌های گوشتی پروتئینی که در محدوده ماهی ومیگی دریا واقع شده‌اند:

 • قصابی خیابان انصار
  (4.0)
  بلوار استقلال، انصار، بین میدان نارنج و 3
 • پروتئین کیماک
  بلوار پاسداران، بین مبعث و شهید جهان آرا
 • شیراز مرغ
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 64 و 66
 • سوپر گوشت شوکا
 • فروشگاه گوشت و مرغ نمونه
  بلوار پاسداران، شهید جهان آرا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جهانبخش صفری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماهی ومیگی دریا شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  گوشت پروتئین قصابی

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماهی ومیگی دریا شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماهی ومیگی دریا شیراز ندارد.