info
عکس ایستگاه اتوبوس نارون
category

ایستگاه اتوبوس نارون محله چنچنه، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نارون

ایستگاه اتوبوس نارون (ایستگاه اتوبوس) در محله چنچنه شیراز و خیابان نارون واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله چنچنه شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید Richirochi و همچنین دندانپزشکی سلامت آفرین ، نان سنگک ریگی مهدی آباد، لباس تک تاز، سوپر نارون و گروه غذایی و سلامت مهمان مامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نارون شیراز

ایستگاه اتوبوس نارون شیراز در شهر شیراز، محله چنچنه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جمهوری اسلامی، نارون، بین نارون 11 و 13 بروید. ایستگاه اتوبوس نارون شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی تورج قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نارون شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نارون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قلعه کریم خانی
  بلوار جمهوری اسلامی، سرپرست
 • ایستگاه اتوبوس سمیه
  بلوار قدس، بین قدس 16 و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس پارک آزادی
  بلوار آزادی، بین مشکین فام و میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس صدا و سیما
  بلوار جمهوری اسلامی، جمهوری اسلامی 26، بین جمهوری اسلامی 24 و جهاد سازندگی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نارون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نارون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نارون ندارد.
  neshan logo