info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

موقعیت ایستگاه اتوبوس مخابرات اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز پخش رینگ اسپرت ایران و همچنین رستوران علامه، شعبه 3 تامین اجتماعی، فروشگاه زنجیره ای جانبو، چاپ ستاره شهر اصفهان و کلینیک دندان پزشکی ولیعصر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان ولیعصر پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولی عصر، بین گلستان و طاق بستان بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مخابرات عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مخابرات، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الغفور
  سروش، بین صاحب الزمان و شهید حسین بحری
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • ایستگاه اتوبوس کاخ
  جی غربی، بین کاخ و کیوانیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  location استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، ولی عصر، بین گلستان و طاق بستان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo