info
عکس کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا)
category

کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) محله زاهد گیلانی، تهران

مرکز توانبخشی
5.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا)

کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) (مرکز توانبخشی) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر، خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین پمپ بنزین اختصاصی 123، تله پیتزا، اپتیک آسمان، آزمایشگاه پاتوبیولوژی آلبرت و نان و شیرینی زیتون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز توانبخشی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو ابن سینا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز توانبخشی که در محدوده کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) واقع شده‌اند:

 • مرکز توانبخشی ارمغان
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین اعتمادی و باباخانی
 • مرکز درمان درد روشن
  (5.0)
  پیروزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 27 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 27 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) ندارد.
  location استان تهران، تهران، پیروزی، بین مشایخی و باقری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا)

  شنبه 09:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 16:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo