info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز

ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان هوانیروز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع طلا و جواهر برلیان و همچنین فروشگاه افق کوروش، دفتر پیشخوان دولت چهارراه گلها، کافه الی، فروشگاه ابریشم و کلینیک دندان پزشکی رامیار طب ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران

در شهر تهران، محله شهرک صدرا ، ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس هوانیروز، بین دنا و شهید مروتی است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع نیلوفر بوستان ناز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه اتریش
  زینعلی، بنفشه نهم شمالی، میدان اتریش
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نرجس
  بلوار هاشم زاده، امیرکبیر، تقاطع گلبهار
 • ایستگاه اتوبوس سروستان سوم
  بلوار اقاقیا، زینعلی
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه حضرت وليعصر
  نسیم شانزدهم غربی، بین بیست متری راهور و امام رضا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع نیلوفر بوستان ناز ندارد.
  neshan logo