info
عکس ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی
category

ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی محله آهنگران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی

ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگران تهران و خیابان پاسدار گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خیریه مکتب الزهرا (س) و چند شنبه بازار محلی و همچنین تشریفات طباطبائی، کارواش شرق، میوه فروشی چهارفصل، خدمات خودرویی Auto Black و دفتر ازدواج 99 و اسناد رسمی 1222 تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی تهران

در شهر تهران، محله آهنگران ، ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه امام علی، پاسدار گمنام، بین شریفی و تکیه اکبرآبادی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو چهل تن دولاب است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سفیر قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  آدرین
  شنبه 06 اسفند ماه 1401

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تکیه اکبرآبادی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نور صالحی
  بزرگراه امام علی، بین مجتبوی و شکوری گرکانی
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله سعیدی
  بزرگراه امام علی، آل آقا، میدان آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام حسن مجتبی
  پاسدار گمنام
 • ایستگاه اتوبوس اصفهانک
  بزرگراه محلاتی، نرسیده به فتح الهی
 • ایستگاه اتوبوس چهل تن
  بزرگراه امام علی، آل آقا، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تکیه اکبرآبادی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، پاسدار گمنام، بین شریفی و تکیه اکبرآبادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo