info
عکس ایستگاه اتوبوس مفتح
category

ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مفتح

ایستگاه اتوبوس مفتح (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین ورزشگاه پیروزی، بیمه آتیه سازان حافظ، ایستگاه آتش نشانی 4، دیوارپوش PVC و پارکینگ لاهور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان

ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله مفتح قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لاهور، بین قائم و حجت قرار دارد. ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مفتح اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمزه اصفهانی
  حمزه اصفهانی شمالی، بین بهشتی و رهبر
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بزرگراه شهید آقابابایی
 • ایستگاه اتوبوس مبارزان
  بزرگمهر، بین چشمه باقرخان و قاضی عسگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 28 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 28 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مفتح ندارد.
  neshan logo